تغییر سایز متن
-
+
abfa-bushehr.ir
اطلاعات قابل استفاده برای کسب و کارها-گرفتن انشعاب آب

واگذاری انشعاب آب 

همشهری گرامی، ضمن تشکر از مراجعه به سایت شرکت آبفا بوشهر، خواهشمند است جهت دریافت خدمات بهینه موارد ذیل را مدنظر داشته و به دقت رعایت فرمائید.
مشتری گرامی برای دریافت انشعاب آب به وبسایت خدمات الکترونیک آبفا بوشهر مراجعه فرمایید. 

  1.  تمامی اطلاعات درخواستی در فرمهای الکترونیکی را با دقت تکمیل فرمائید. درصورت وجود هرگونه مغایرت امکان ارائه خدمت از شرکت سلب خواهد شد.
  2. مراحل انجام کار مرتباً از طریق سامانه پیامک شرکت آبفا بوشهر( شماره های 3000771522 ) اطلاع رسانی می گردد لذا خواهشمند است ضمن درج دقیق شماره تلفن همراه خود در فرم درخواست ، درخصوص موارد ارسالی دقت لازم بعمل آید.
  3.  هریک از مدارک مورد نیاز را در فایلی جداگانه بصورت Grayscale یا 256color ، با وضوح تصویر150dpi و با فرمتJPEG یا pdf اسکن نموده و در پایان مراحل ثبت نام در فرم مربوطه و دقیقاً در مکان مشخص شده اضافه نمایید.
  4.  درصورت نیاز به فرمهای خاص بابت هریک از خدمات، لطفاً بر روی کلمه دریافت فرم در قسمت مربوطه کلیک کرده، پس از تهیه نسخه چاپی از آن مدرک ( بصور مثال فرم تعیین وضعیت و کروکی )، فرم چاپی را تکمیل و امضاء نموده و طبق مشخصات مندرج در بند 3 اسکن و در مکان موردنظر در فرمهای الکترونیکی اضافه نمائید.
  5. لطفاً دقت لازم بعمل آید که در صورت ارسال مدارک ناقص، مغایر با مشخصات بند 3 و یا اشتباه در افزودن فایلهای اسکن شده ( بطور مثال افزودن فایل سند مالکیت در مکان مربوط به کارت ملی ) این شرکت از ارائه خدمات به شما همشهری گرامی معذور  می باشد.
  6.  لطفاً توجه فرمائید که درصورت هرگونه نقص در مدارک، مراتب بصورت پیامک و به شماره تلفن همراه شما ارسال خواهد شد و درصورت عدم تصحیح و ارسال مجدد موارد ظرف مدت اعلام شده، درخواست شما ابطال و بایستی جهت دریافت خدمات مجدداً اقدام فرمائیدلذا مقتضی است ضمن دقت نظر در تهیه و ارسال مدارک، شماره تلفن همراه خود را بطور کامل و صحیح وارد نمائید.

     7. در پایان درخواست به شما یک کدرهگیری تعلق می گیرد، لطفاً این کد را تا پایان ارائه خدمت نزد خود نگه دارید. شما می توانید با استفاده از این کد توسط سرویس پیام کوتاه شرکت به شماره  3000771522   ویا پورتال شرکت از گردش درخواست خود اطلاع حاصل فرمائید.     

 .8    درصورت نیاز به هرگونه راهنمایی یا دریافت پاسخ سؤالات خود، می توانید همه روزه بجز روزهای تعطیل و در ساعات اداری با شماره 122 تماس حاصل فرمائید.

 توجه فرمایید جهت هرتعداد واحددریک پلاک،صرفا دریافت یک کدرهگیری کفایت مینماید.

آدرس و شماره تماس مناطق و محدوده های خدمات رسانی آبفا بوشهر

جدو ل محاسبه ظرفیت قراردادی جهت کاربری های غیر مسکونی

مدارک مورد نیاز جهت اسکن :

1- سند مالکیت (صفحات 2و3 و نقل و انتقالات اسناد ثبتی سیم سرب / صفحه اصلی اسناد ثبتی

تک برگ / سند کاغذی یا قولنامه همراه با تعهد نامه محضری)

2- تمامی صفحات پروانه ساختمانی

3- پشت و روی کارت ملی

4- وکالت نامه ( درصورت موجود بودن)

5-نامه تسهیلات(درصورت وجود)

 

      توجه فرمائید:

چنانچه  ملک شما دارای هرگونه انشعاب قبلی می با شد لطفا حتما ازطریق منوی تغییر واحد مسکونی>

دربخش خدمات پس ازفروش اقدام به ثبت درخواست خود نمائید.    

درغیر اینصورت درخواست شما رسیدگی نخواهد شد

تاریخ به روز رسانی:
1402/02/20
تعداد بازدید:
1631
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
استفاده از مطالب و اخبار وب سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.
Powered by DorsaPortal