تغییر سایز متن
-
+
abfa-bushehr.ir
قطع انشعابات خانه باغ‌ها مورد حمایت مدیریت استان و دستگاه قضایی بوشهر است
استاندار بوشهر گفت: قطع انشعابات غیرمجاز و باغ ویلاها مورد حمایت دستگاه قضا در استان بوشهر است و مدیریت استان هم از این اقدام حمایت می کند.
استاندار بوشهر گفت: قطع انشعابات غیرمجاز و باغ ویلاها مورد حمایت دستگاه قضا در استان بوشهر است و مدیریت استان هم از این اقدام حمایت می کند.
عبدالکریم گراوند در نشست شورای آب استان بوشهر اظهار داشت: هیچ فرد یا نهادی نمی تواند به شرکت آب و فاضلاب استان به منظور جلوگیری از قطع انشعابات غیرمجاز آب در باغ ویلاها فشار وارد کند چرا که قطع انشعابات غیر مجاز مورد حمایت مدیریت استان و دستگاه قضایی است.
وی افزود: از حمایت های خوب، محکم و قاطعانه دستگاه قضا در استان برای قطع انشعابات غیرمجاز در استان قدردانی میکنم، انصافا شاهد همکاری و حمایت صمیمانه رئیس کل دادگستری استان در این زمینه هستیم.
استاندار بوشهر تاکید کرد: اقدامات خوبی در استان برای رفع مشکلات آب استان انجام شده و این کار با همت و تلاش مدیر عامل آبفا و معاونت عمرانی استانداری محقق شده و انتظار است این روند تا تکمیل پروژه های مهم آب در استان ادامه یابد.
گراوند اظهار داشت: یکی از اقدامات مهم استان در بخش آب، اصلاح 500 کیلومتر شبکه های آب روستایی در سطح استان بوده که در نوع خود کار بزرگی است.
گراوند گفت: زمان بندی تکمیل و روند اجرایی پروژه های مربوط به سدسازی و فاضلاب بوشهر مشخص و گزارش کار به وزارت نیرو اعلام شود.
وی خواستار تسریع در اجرای پروژه های آب شیرین کن در استان شد و ادامه داد: به منظور تسریع در اجرای پروژه های آب شیرین کن در استان، یک مسئول ویژه از سوی شرکت آب و فاضلاب استان برای این امر در نظر گرفته شود.
استاندار بوشهر افزود: با تکمیل و بهره برداری از پروژه آب شیرین کن 35 هزار متر مکعبی بوشهر علاوه بر رفع مشکلات آب شهر بوشهر شاهد پایداری و تعادل آب در سایر نقاط مشکل دار هم خواهیم بود.
مدیرعامل آب و فاضلاب استان بوشهر هم از افزایش مصرف آب در استان خبر داد و گفت: با شیوع کرونا مصرف آب در استان 30 درصد افزایش داشته است اما با اقدامات صورت گرفته و حمایت های استاندار برای تامین آب در استان مشکل چندانی نداریم.
عبدالحمید حمزه‌پور از حل مشکلات آبرسانی روستاهای عسلویه خبر داد و افزود: با توجه به مشکلات تامین آب در روستاهای عسلویه پس از دستور استاندار مبنی بر پیگیری مشکلات آب روستاهای عسلویه، با حضور معاون عمرانی استاندار بازدیدهای میدانی و پیگیری های حضوری در روستاها انجام و مشکل آب روستاهای عسلویه تا حدود بسیار زیادی حل شده است.
وی از قطع 2 هزار انشعاب خانه باغ در استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: قطع انشعاب آب خانه باغ‌ها و باغ ویلاها در نقاط شهری و روستایی استان بوشهر در اولویت است.
تاریخ:
1399/04/17
تعداد بازدید:
311
منبع:
نویسنده:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:6
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
استفاده از مطالب و اخبار وب سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.
Powered by DorsaPortal