تغییر سایز متن
-
+
abfa-bushehr.ir
وزیر نیرو بر حمایت تکمیل طرح‌های آبرسانی استان بوشهر تاکید کرد
رضا اردکانیان در نشست با استاندار بوشهر ، معاون نظارت بر بهره‌برداری آبفای کشور و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر تسریع اجرای طرح‌های آبرسانی را در اولویت برنامه‌های وزارت نیرو دانست و اظهار داشت: تأمین بخشی از آب استان‌های ساحلی از طریق آب شیرین‌کن مورد توجه ویژه قرار دارد.

رضا اردکانیان در نشست با استاندار بوشهر ، معاون نظارت بر بهره‌برداری آبفای کشور و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر تسریع اجرای طرح‌های آبرسانی را در اولویت برنامه‌های وزارت نیرو دانست و اظهار داشت: تأمین بخشی از آب استان‌های ساحلی از طریق آب شیرین‌کن مورد توجه ویژه قرار دارد.

وی با اشاره به اجرای طرح‌های آب‌‌شیرین‌کن در شهرها و روستاهای استان بوشهر تامین اعتبار مورد نیاز برای تکمیل آنها را مورد تاکید قرار داد و بیان کرد: سرعت بخشی در راه‌اندازی پروژه‌های آب شیرین‌کن‌ این استان از جمله 35 هزار مترمکعبی بوشهر 28 هزار متر مکعبی سیراف - جم در اولویت برنامه‌های وزارت نیرو و شرکت مهندسی آب و فاضلاب است.

تسریع در تکمیل طرح‌های آبرسانی استان بوشهر

استاندار بوشهر هم ضمن ابراز تقدیر و تشکر از عملکرد شرکت آب وفاضلاب استان بوشهر در تامین آب آشامیدنی شهرها و روستاها افزود: وضعیت آبرسانی در استان بوشهر بهبود یافته که با تکمیل طرح‌های در دست اجراء به وضعیت پایداری دست می‌یابیم.

عبدالکریم گراوند با بیان اینکه طرح‌های مهم آبرسانی در دست اجراء است افزود: علاوه بر نوسازی شبکه‌های آبرسانی برای تامین آب شرب روستاها و شهرهای استان بوشهر پروژه‌های آب شیرین‌کن عملیات اجرایی آنها آغاز شده که روند آنها مطلوب است.

وی به افزایش ظرفیت تولید آب در پروژه آب شیرین‌کن 10 هزار متر مکعبی بوشهر پرداخت و خاطر نشان کرد: پروژه آب شیرین‌کن 10 هزار مترمکعبی با اجرای طرح توسعه‌ای ظرفیت تولید آب آن به 22 هزار و 500 متر مکعب رسید که نقش مهمی در رفع مشکلات آبرسانی در نقاط مختلف شهر بوشهر از جمله رفع جیره بندی در نقاط جنوبی این شهر داشت.

ضرورت تکمیل پروژه‌های آب شیرین‌کن 35 هزار متر مکعبی بوشهر و 28 هزار مترمکعبی سیراف - جم

استاندار بوشهر طرح‌های آب شیرین‌کن در دست اجرای استان بوشهر برشمرد و تصریح کرد: 2 پروژه بزرگ آب شیرین‌کن شامل 35 هزار متر مکعبی بوشهر و 28 هزار مترمکعبی سیراف - جم در دست اجراء است که تکمیل آنها در اولویت برنامه‌ها قرار دارد.

گراوند با اشاره به طرح‌های آبرسانی در روستاهای استان بوشهر، تأسیسات آب‌شرب روستاها در قالب مجتمع‌هاى روستایى را از جمله پروژه‌هاى شاخص و مؤثر در پایدارى تأمین آب آشامیدنی استان بوشهر برشمرد.

وی روند اجرای طرح‌های شبکه گذاری فاضلاب در بوشهر را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: بافت تاریخی بوشهر یکی از نقاط مهم و با ارزش این شهر است که طرح فاضلاب در آن اجرایی شده و اکنون در مراحل پایانی این طرح قرار داریم.

صدور مجوز آب شیرین‌کن به ظرفیت تولید 150 هزار متر مکعب آب در استان بوشهر

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر هم با قدردانی از توجه وزیر نیر و شرکت مهندسی آب و فاضلاب نسبت به پروژه‌های آبرسانی استان بوشهر اظهار داشت: اکنون مجوز آب شیرین‌کن به ظرفیت تولید 150 هزار متر مکعب آب برای شهرها و روستاهای استان بوشهر با حمایت وزیر نیرو و شرکت مهندسی آبفا صادر شده که بخشی از این پروژه‌ها وارد مدار بهره‌برداری قرار دارد و بخشی هم امسال و مابقی در سال‌های بعد تکمیل و افتتاح می‌شود.

عبدالحمید حمزه‌پور با اشاره به اجرای پروژه‌های آب شیرین‌کن جم و بوشهر بیان کرد: تکمیل پروژه آب شیرین‌کن 35 هزار متر مکعبی بوشهر و 28 هزار متر مکعبی جم در اولویت برنامه‌ها قرار دارد که تلاش می‌شود بر اساس برنامه تعیین شده وارد مدار تولید شود
تاریخ:
1399/04/17
تعداد بازدید:
189
منبع:
نویسنده:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
استفاده از مطالب و اخبار وب سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.
Powered by DorsaPortal