تغییر سایز متن
-
+
رونق تولید
امضای تفاهم نامه میان شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر و پارک علم و فناوری بوشهر
تفاهم‌نامه همکاری در زمینه استفاده از توان فنی، علمی و آزمایشگاهی در راستای استقرار، طراحی، ساخت و پیاده سازی تکنولوژهای نوین میان شرکت آبفا و پارک علم و فناوری بوشهر منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر : معاون برنامه‌ریزی و منابع انسانی شرکت آبفای استان بوشهر در جلسه مبادله تفاهم نامه آبفا با پارک علم و فناوری در خصوص همکاری بین دستگاه های اجرایی و پارک های علم و فناوری اظهار داشت: نقش مهم شرکت های فن‌آور مستقر در پارک های علم و فناروی در همکاری با دستگاه‌های اجرایی بسیار مهم است که می‌تواند مشکلات این دستگاه‌های اجرایی را برطرف کند.

مهدی محمدی توسعه وپیشرفت را نیازمند تحقیقات کاربردی دانست و گفت: پارک علم و فناوری و شرکت‌های دانش بنیان باید یاری‌رسان دستگاه‌های اجرایی استان در راستای تحقیقات کاربردی باشند.

وی، با تاکید بر نقش مهم شرکت‌های دانش بنیان در تحقق اهداف مورد نظر اظهار داشت: توسعه پایدار مرهون استقرار و پیاده سازی تکنولوژی نوین است و استفاده از دانش روز موجبات تعالی سازمانی را فراهم می‌کند.

معاون برنامه‌ریزی و منابع انسانی شرکت آبفای استان بوشهر تاکید کرد: استفاده از تکنولوژی جدید سبب کاهش هزینه‌ها، افزایش رضایت مندی و بهره‌وری در صنعت آب و فاضلاب می‌شود.

در این نشست تفاهم‌نامه همکاری در زمینه استفاده از توان فنی، علمی و آزمایشگاهی در راستای استقرار، طراحی، ساخت و پیاده سازی تکنولوژهای نوین میان شرکت آبفا و پارک علم و فناوری بوشهر منعقد شد.

در اجرای این تفاهم‌نامه بر استقرار تکنولوژهای نوین برای افزایش سطح کیفیت محصول و خدمات آب و فاضلاب توسط شرکت‌های دانش بنیان تاکید شد.

تاریخ:
1398/01/21
تعداد بازدید:
108
منبع:
نویسنده:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:3
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
استفاده از مطالب و اخبار وب سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.
Powered by DorsaPortal