تغییر سایز متن
-
+
رونق تولید
با حضور وزیر نیرو : عملیات اجرایی اب شیرین کن وحدتیه شهرستان دشتستان آغاز شد
این پروژه با اعتبار 192میلیارد ریال و با همکاری بخش خصوصی ساخته می شود.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر : مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر صبح امروز در آیین آغاز عملیات اجرایی اب شیرین کن شهر وحدتیه شهرستان دشتستان اظهار داشت:این پروژه با اعتبار 192میلیارد ریال و با همکاری بخش خصوصی ساخته می شود.

وی افزود: فاز اول این پروژه در نیمه اول سال آینده و فاز دوم در انتهای سال 98به بهره برداری می رسد.

عبدالحمید حمزه پور تصریح کرد:  بیش از 80 درصد از نیازهای آبی استان از خارج از این استان تامین می شود که با وجود خشکسالی های فراوان طی بیش از یک دهه، چالش های فراوانی را برای تامین آب برای استان ایجاد کرده است.

وی افزود: در کنار این مشکلات، شاهد فرسودگی بسیار بالا ی خطوط و انتقال آب به استان هستیم که سبب هدررفت بخش عمده ای از آب ورود به استان می شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر تصریح کرد: عدم تعادل بین قیمت تمام شده و قابل فروش به مشترکین نیز سبب شده هر گونه اجرای پروژه جدید را با موانعی همراه کند.

حمزه پور ادامه داد: در حالی که در کنار شبکه طولاتی آب ورودی به استان ، نیازمند تعمیر و نگهداری این خطوط هستیم اما با افزایش سه تا پنج برابری تجهیزات، عملا مشکلات فراوانی در این بخش داریم.

حمزه پور ادامه داد: شرایط خاص اقلیمی استان بوشهر که نرخ فرسایش تجهیزات را بالا می برد می طلبد که وزارت نیرو با نگاهی خاص به استان بوشهر در زمینه تخصیص اعتبارات گام بردارد.

وی با اشاره به بدهی بالای ساختارهای دولتی به شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر ، عنوان کرد: این معضل سبب شده که نتونیم طرح های توسعه محور استان که بخشی از آن با فروش آب ایجاد می شود، را ساماندهی کنیم.

تاریخ:
1397/12/26
تعداد بازدید:
80
منبع:
نویسنده:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:3
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
استفاده از مطالب و اخبار وب سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.
Powered by DorsaPortal