تغییر سایز متن
-
+
رونق تولید
با حضور وزیر نیرو :عملیات اجرایی آب شیرین کن آبپخش دشتستان آغاز شد
پیش از ظهر امروز و در آیینی با حضور وزیر نیرو ، عملیات اجرایی آب شیرین کن شهر آبپخش شهرستان دشتستان در استان بوشهر آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر:  پیش از ظهر امروز و در آیینی با حضور وزیر نیرو ، عملیات اجرایی آب شیرین کن شهر آبپخش شهرستان دشتستان در استان بوشهر آغاز شد.

وی با اعلام این که بخش عمده ای از این پروژه ها برای هفته دولت آماده بهره برداری می شود، افزود: این پروژه ها دارای پیشرفت فیزیکی خوبی هسنند و انتظار داریم که با بهره برداری از این پروژه ها تا پایان دولت تدبیر و امید، شاهد رفع مشکل آب بخشی از شهرستان دشتستان باشیم.

عبدالحمید حمزه پور تصریح کرد: از 90 هزار متر مکعب تولید آب توسط آب شیرین کن ها، تاکنون قرارداد 50 هزار متر مکعب آب منعقد شده و مابقی آن نیز  از سال جدید انجام می شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر بیان کرد: امروز شاهد آغاز عملیات اجرایی پروژه آب شیرین کن آبپخش با ظرفیت روزانه تولید 8500 متر مکعب آب هستیم و انتظار می رود که در طی دو فاز شش ماه تا پایان سال 98 وارد مدار تولید شود.

وی یادآور شد: بر اساس برآوردهای انجام شده، این آب شیرین کن با اعتبار 24 میلیارد تومان انجام می شود که قادر خواهد بود شهرهای آبپخش ، سعدآباد و 9 روستای دیگر را به تعداد 43 هزار نفر تحت پوشش قرار دهد.

حمزه پور با اشاره به تامین آب مورد نیاز این پروژه ها از سد رئیس علی دلواری، عنوان کرد: مجری طرح های آب شیرین کن در استان بوشهر بخش خصوصی است که از حایت های ویژه دولتی نیز در امر سرمایه گذاری برخوردار است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با اعلام آغاز عملیات اجرایی احداث خط انتقال آب چاه های برازجان به مخزن 15 هزار متر مکعب به طول 5500 متر به قطر 400 میلی متری عنوان کرد: جمع آوری آب چاه به حجم 117 لیتر در ثانیه و انتقال به مخزن 15 هزار متری برازجان جهت تامین کمبود آب شهر برازجان از جمله اهداف اجرای این پروژه است.

تاریخ:
1397/12/26
تعداد بازدید:
41
منبع:
نویسنده:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:4
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
استفاده از مطالب و اخبار وب سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.
Powered by DorsaPortal