تغییر سایز متن
-
+
رونق تولید
ظرفیت تولید آب از تاسیسات آب‌شیرین‌کن بوشهر افزایش یافت
معاون راهبری و نظارت بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با اشاره به وارد مدار شدن آب شیرین‌کن 10 هزار متر مکعبی بوشهر گفت: این پروژه با برنامه‌ریزی انجام شده ظرفیت تولید آب آن در شبانه‌روز به 2500 متر مکعب افزایش یافت و به 12500 متر مکعب رسید.

 به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر :حمیدرضا کشفی صبح امروز در بازدید از تاسیسات آب شیرین‌کن 12500 متر مکعبی بوشهر با بیان اینکه نمک‌زدایی آب دریا تنها راه برون رفت از مشکلات تامین آب آشامیدنی نقاط مختلف ساحلی کشور است اظهار داشت: تا افق سال 1400 تامین 600 هزار مترمکعب آب در شبانه روز از طریق نمک‌زدایی در کشور مورد توجه قرار گرفته است.

 

وی از انجام مطالعات وزارت نیرو و شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در ایجاد تاسیسات آب شیرین‌کن در نقاط ساحلی کشور خبرداد و بیان کرد: در فاز نخست آب مورد نیاز حاشیه 100 کیلومتری دریا در جنوب کشور در استان‌های سیستان و بلوچستان، هرمزگان، خوزستان و بوشهر باید از نمک‌زدایی آب دریا تامین شود.

 

معاون راهبری و نظارت بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با بیان اینکه به ظرفیت 410 هزار مترمکعب آب‌شیرین کن درحال ساخت و بهره برداری است افزود: 210 هزار متر مکعب آب شیرین‌کن در حال بهره‌برداری و به ظرفیت 200 هزار متر مکعب در شبانه‌روز در حال اجراء است.

 

کشفی با اشاره به وارد مدارن شدن تاسیسات آب شیرین‌کن بوشهر به ظرفیت 10 هزار متر مکعب در شبانه‌روز خاطر نشان کرد: این پروژه با برنامه‌ریزی انجام شده ظرفیت تولید آب آن در شبانه‌روز به 2500 متر مکعب افزایش یافت و به 12500 متر مکعب رسید.

تاریخ:
1397/10/24
تعداد بازدید:
54
منبع:
نویسنده:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
استفاده از مطالب و اخبار وب سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.
Powered by DorsaPortal