تغییر سایز متن
-
+
رونق تولید
600 میلیارد تومان برای خرید تضمینی آب از آبشیرین‌کن اختصاص یافت
معاون راهبری و نظارت بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: اعتبارات خرید تضمینی آب از تاسیسات آب‌شیرین‌کن‌ها از 400 میلیارد تومان امسال به 600 میلیارد تومان در سال آینده افزایش یافته است .

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر : حمیدرضا کشفی صبح امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با قدردانی از صبر و تحمل مردم استان بوشهر در تامین آب در تابستان گذشته اظهار داشت: از مردم استان بوشهر به سبب همراهی و همیاری با شرکت آب و فاضلاب در تابستان گذشته که به سختی پشت سرگذاشته شد قدردانی می‌شود.

 

وی با اشاره به اینکه تابستان گذشته با مدیریت و درایت همکاران در شرکت آبفای استان بوشهر بحران کاهش یافت افزود: با زحمات و خدمات کارکنان شرکت ابفا و همراهی مردم صبور استان بوشهر، توانسته شد با کمترین تنش تابستان 97 را بگذرانیم .

 

معاون راهبری و نظارت بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از تدوین بسته جدید تامین آب آشامیدنی برای تابستان 98 خبرداد و بیان کرد: برای تابستان سال آینده بسته‌ای تحت عنوان «عبور از بحران 98 » با همکاری و همیاری وزارت نیرو و مجلس شورای اسلامی تدوین شده که انشالله با مشارکت بخش خصوصی بخش عمده‌ای از این برنامه عملیاتی و اجرایی شود.

 

کشفی، با بیان اینکه استان بوشهر در حاشیه 100 کیلومتری خلیج فارس قرار دارد تصریح کرد: در این راستا مطالعات آب شیرین‌کن در نقاط مختلف شهری و روستایی طراحی و اجرایی شده است.

 

وی، از پیگیری استاندار بوشهر برای توسعه طرح‌های آب شیرین‌کن در استان بوشهر خبرداد و گفت: با پیگیری‌هایی که استاندار بوشهر در زمینه ایجاد آب شیرین‌کن انجام داده برنامه منسجمی برای تولید آب از طریق سسیتم‌های نمک‌زدایی توسط بخش خصوصی از طریق روش‌های خرید تضمینی در دستور کار شرکت آب و فاضلاب کشور قرار گرفته است.

تاریخ:
1397/10/24
تعداد بازدید:
40
منبع:
نویسنده:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
استفاده از مطالب و اخبار وب سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.
Powered by DorsaPortal